Susisiekite su mumis

Garantuojame - surasime tvarkingą automobilį

+370 604 03 939 pirkpatikimai.lt@gmail.com

Kėbulo patikrinimas

Kėbulo patikrinimas yra labai svarbi patikros dalis prieš automobilio įsigijimą, šio patikrinimo dėka galima suprasti ar automobilis buvo patekęs į eismo įvykį ar ne, tai besąlygiškai lemia automobilio saugumą.

Kartais automobilis išoriškai atrodo gražiai ir be jokių defektų, tačiau atsižvelgiant į praktiką pirkėjams dažnai tenka apsigauti, kadangi būna atvejų, kai nekompetentingi dažytojai remontuojantis automobilius po eismo įvykių taupo laiką ir pinigus, prideda didelį sluoksnį glaisto ir viską paslepia po dažais, o tai yra nekokybiškas remontas, nes praėjus kuriam laikui glaistas pradeda skilinėti, o kartais net atšoka nuo metalo, ir tada automobilis praranda gerą estetinę išvaizdą arba dar blogiau pradeda rudyti.

Niekam ne paslaptis, kad kėbulo remonto darbai kainuoja nemažai ir Jūsų laiko ir piniginių sąnaudų. Mūsų meistrai padės to išvengti su naujausia profesionalia įranga įvertins ar automobilis buvo dažytas, o taip pat naudodamiesi savo patirtimi apžiūrės visą kėbulą, ir išanalizavus visus patikros rezultatus pateiks tikslią ir išsamią išvadą apie kėbulo stovį.