Susisiekite su mumis

Garantuojame - surasime tvarkingą automobilį

+370 604 03 939 pirkpatikimai.lt@gmail.com

Elektrinės dalies patikrinimas

Niekam ne paslaptis, kad visi automobiliai nuo 2000-uju metų turi nemažai elektronikos ir įvairių jos gedimų, tad elektrinės dalies patikrinimas kitaip vadinamas “Diagnostika” yra labai svarbi patikra prieš pirkimą, nes gali atskleisti tokius defektus, kurių nepamatysi „plika akimi“.

Diagnostikos pagalba galima peržiūrėti visus el. mazgus ir pamatyti juose įrašyta informaciją. Jei kuris nors iš daviklių blogai veikia ir skydelis nerodo jokios klaidos (pvz. turėtu, tačiau skydelyje nedega kažkurie iš įspėjamųjų skydelio ženklų, tokie kaip „Check engine“), su profesionalia diagnostikos įranga, tokius gedimus pamatysime iš karto.

Kartais matosi, kad automobilis tikrai buvo prižiūrėtas ir mylėtas, tačiau skydelyje pirkėjas pamatęs „Check engine“ įspėjamąjį ženklą, bijo pirkti patikusį automobilį, nes nežino koks gedimas slepiasi automobilyje, nežino kokios gali būti remonto sąnaudos, remontas gali kainuoti nuo keliolikos iki kelių tūkstančių eurų. Tokiais atvejais mes nustatome gedimus ir įvertiname remonto kainą, tad Jums belieka nuspręsti ar Jums tinka toks automobilis- remonto kainos atžvilgiu. Tai pat diagnostikos pagalba nustatomas purkštuku, bei kuro siurblio darbas, automobilio šilimas iki darbinės temperatūros. Įvertinsime visus variklio, pavarų dėžės, abs, srs, sodžių filtro ir kitus elektrinius magus.